Produkto palaikymas

Gatvių apšvietimas ir nusikalstamumo prevencija: kaip tvarūs LED gatvių žibintai gali padaryti mūsų miestus ir miestus saugesnius

gatvės šviesosdažnai išjungiami siekiant sutaupyti pinigų, ypač vėlyvą vakarą, kai nėra pakankamai tamsu, kad jų prireiktų.Tačiau dėl to gali padidėti nusikalstamumas, nes nusikaltėliai jaučiasi turintys daugiau laisvės veikti nebaudžiamai.Priešingai, gerai apšviestas vietas laiko saugesnėmis įstatymų paisančių piliečių ir nusikaltėlių atžvilgiu.

Naudojant išmanųjį gatvių apšvietimą, mūsų bendruomenės gali būti saugesnės, nes galime valdyti reikiamą šviesos kiekį bet kuriuo metu.Taip pat galime naudoti jutiklius, kad aptiktume neįprastą veiklą, pvz., kas nors bando įsilaužti į automobilį ar namus, kad galėtume laiku įjungti šviesas, kad juos užfiksuotume, kol jie nepadarys žalos ar nepakenks kitam.

Tokio tipo technologija taip pat naudinga aplinkosaugos požiūriu, nes sumažina mūsų anglies pėdsaką sunaudodama mažiau energijos, kai tai nėra būtina (pvz., žiemos mėnesiais, kai dienos trumpesnės, bet aplink vis dar yra daug šviesos), ir suteikia daugiau lankstumo. ateina

 

Kas yra išmanusis gatvių apšvietimas?

Išmanusis gatvių apšvietimasreiškia energiją taupančios ir ekonomiškos LED technologijos naudojimą komercinėms ir gyvenamosioms gatvėms apšviesti.Gatvių žibintai jaučia šalia esančius žmones ir automatiškai reguliuoja ryškumą pagal eismo intensyvumą.LED žibintai užtikrina ilgesnį tarnavimo laiką, mažesnes priežiūros išlaidas ir geresnę spalvų nuoseklumą, todėl lengviau atpažinti objektus ir pėsčiuosius.

Išmanusis gatvių apšvietimas

Kokie yra išmaniojo gatvių apšvietimo pranašumai?

Energijos taupymas

Dauguma tradicinių gatvių žibintų sunaudoja aplink150vatų užlempa.Smart Street Lights naudoja mažiau nei50vatų užlempa, o tai sumažina bendras energijos sąnaudas maždaug60%.Tai reiškia, kad miestai galės sutaupyti savo sąskaitas už elektrą, tuo pačiu užtikrindami kokybišką savo gatvių apšvietimą.

Geresnis matomumas naktį

Tradiciniai gatvių žibintai neužtikrina tinkamo matomumo naktį dėl aplinkinių šviesų ir kelių automobilių akinimo.Išmanieji gatvių apšvietimai užtikrina geresnį matomumą, nereikalaujant papildomos šviesos taršos, nes juose yra jutikliai, kurie automatiškai reguliuoja šviesumo lygį pagal juos supančios aplinkos apšvietimo sąlygas.

Sumažėjęs nusikalstamumas

Ta pati technologija, dėl kurios išmanieji gatvių žibintai tampa saugesni pėstiesiems, taip pat padeda jiems sumažinti nusikalstamumą, nes policija gali lengviau stebėti vietas naktį.Tai leidžia pareigūnams greičiau reaguoti į ekstremalias situacijas, o tai galiausiai sumažina reagavimo laiką ir pagerina bendruomenės santykius.

Pagerintas eismo srautas

Išmanieji gatvių šviestuvai gali būti užprogramuoti taip, kad jie šviestų, kai tik padidėja elektros energijos poreikis (pavyzdžiui, piko metu).Tai padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų, sukeltų silpnai apšviestose gatvėse, riziką judriu paros metu.Tai taip pat sumažina energijos sąnaudas išjungdama gatvių apšvietimą, kai šalia nieko nėra (pagalvokite apie gyvenamuosius rajonus vidurnaktį).

Miesto gatvių apšvietimas


Paskelbimo laikas: 2022-11-03